Wyposażenie Studia

Nasze studio wyposażone jest w nowoczesny sprzęt oświetleniowy oraz wysokiej klasy narzędzia audio.

BLACKMAGIC DESIGN

Kamery
Studio wyposażone jest w zestaw trzech kamer BMPCC6K Pro z obiektywami Sigma Art 18-35mm oraz 50-100mm o jasności f/1.8.
Dzięki nim otrzymasz materiał w wysokiej jakości RAW 6K z dużą głębią kolorystyczną, pozwalającą na sporą dowolność przy edycji.

NANLITE

Oświetlenie ledowe o szerokim wachlarzu możliwości. Na wyposażeniu znajdują się:
Mixpanel 150 RGB x6
Mixpanel 60 RGB x2
Pavotube 30X II x10
Forza 500 & Fresnel x2

APS Aether

Monitory odsłuchowe
Wysokiej klasy monitory odsłuchowe sprawdzą się przy każdej realizacji audio i pozwolą ci usłyszeć więcej dźwięków, by finalny efekt zachwycał na każdym urządzeniu.
W naszym studio znajdziesz zestaw APS Aether wraz z Subuferami SUB 12

Dedolight

Oświetlenie
Klasyczne lampy żarowe o niezwykłej mocy, z możliwością świecenia punktowego. Doskonale sprawdzą się jako spotlighty i dodadzą charakteru każdej realizacji.
Studio dysponuje czterema takimi lampami.

Zhiyun Crane 3S Pro

Stabilizacja
Nowe supersilniki stabilizatora Zhiyun CRANE 3S wytrzymują obciążenie do 6,5 kg. Oznacza to zupełnie nowe możliwości dla filmowców i twórców treści, którzy od teraz mogą jednego dnia nagrywać materiał za pomocą lustrzanki a kolejnego za pomocą profesjonalnych kamer wideo takich jak Sony FX9, Red Dragon czy Arri Alexa, a wszystko to przy użyciu tego samego gimbala.

Benro BV6PRO

Stabilizacja
Zestaw Benro BV6 PRO łączy głowicę video BV6 z dwustopniowym (3-sekcyjnym) profesjonalnym statywem A673TM. System może obsługiwać kamery z akcesoriami o wadze do 6 kilogramów. Głowica wyposażona jest w 7 stopniową przeciwwagę oraz niezależne 4 stopniowe regulowanie jej pochyłu co umożliwia bardziej profesjonalną regulację. W zestawie znajduje się szybkozłączka kompatybilna z systemem Manfrotto 501/504.

Sennheisser AVX-ME2 SET-3-EU

Mikroporty
Odbiornik montuje się w złączu XLR, a cała konfiguracja odbywa się automatycznie. Dzięki temu zestaw jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z opakowania. W zestawie znajduje się mały, dyskretny mikrofon ME 2. Studio dysponuje trzema zestawami.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram