TELEDYSKI

Nasze studio pozwala na kompleksową realizację zarówno nagrań audio jak i wideo. Wybierając Daars w jednym miejscu nagrasz zarówno płytę jak i teledysk. 

REJESTRACJA AUDIO

Pełne wyposażenie oraz współpraca ze spacjalistami od dźwięku pozwoli Ci nagrać u nas utwory w najwyższej światowej jakości.

SCENARIUSZ

Pomożemy Ci stworzyć historię, którą chcesz opowiedzieć w teledysku.

ZDJĘCIA

Dzięki niezwykłej lokalizacji dajemy możliwość realiacji nagrań zarówno w samym studio jak i w obszernym plenerze je otaczającym.
STWÓRZ SWÓJ TELEDYSK Z NAMI

Nasze współprace


Legendarny wokalista

Felicjan Andrzejczak

Teledysk do utworu "Jolka, Jolka pamiętasz".
Artysta muzyczny, który w latach 1982–1983 pełnił funkcję wokalisty w zespole Budka Suflera. Współtworzył takie hity jak „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Czas ołowiu” oraz „Noc komety".
ZOBACZ
Zespół rockowo-bluesowy

Diesel Juice

Nagranie płyty oraz realizacja teledysku studyjnego.
Diesel Juice to młody wrocławski zespół muzyczny. Ich twórczość łączy w sobie surową energię rocka z dusznością bluesa, tworząc unikalne brzmienie, które odzwierciedla ich korzenie i pasje. Inspirując się zarówno klasycznymi jak i nowoczesnymi dźwiękami,
ZOBACZ
Chór żeński

Chór Akatyst

Nagranie audio oraz realizacja klipów.
Kcyński chór kościelna, wygrywający ogólnopolskie przeglądy muzyczne. Na swoim koncie mają kilka podróży po Europie i wiele nagród.
ZOBACZ
Zobacz co tworzymy

Nasze efekty

Zobacz co tworzymy

Poznaj kulisy

pencilmusic-notecamera-video linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram